Büyü Bozma Yapılması gerekenlerin bazılarını silerle burada paylaşalım Örneğin Sabah ve Akşam okunması icab eden bazı sureler var onlar okunduğu zaman yapılan büyü etkisini gösteremez Örneğin: Sabah ve Akşam 7 Ayet-el Kürsi 3 kez Felak 3 kez Nas sureleri okunması durumunda Allah’(c.c) ın izni ile büyü sizi tutmaz fakat duaların devamlılığı gerekir. En iyisini ve doğru olanı Allah bilir.

Çevrenize dikkat etmek elinizden geldikçe insanların sizi kıskanmaması için gayret göstermek şüphe duyduğunuz kişilerin verdiği yiyeceklerden uzak durmak gibi. Sürekli Allah zikri ile meşgul olabilme gayreti Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan musallat olamaz.

Orada tutunamaz Tabiiki ehil bir hocadan bu konuda yardım almak sizi çok daha verimli bir sonuca ulaştıracaktır zira yapılacak duaların türü hangi duaların okunacağı ve hangi bitki ve tütsülerin uygulanacağı ancak işin ehli olan bir hoca ile mümkün olacaktır. Bu sebeplerden dolayı konusunda iyi olan ve medrese ilmi almış ruhsatı bulunan ve referansları ile kendisini kanıtlamış bir hoca mutlaka size bu konuda yardımcı olacaktır.

Büyü Bozma işlemi haddi zatında bilen kişiler için kolay olmakla birlikte nasıl yapılacağını ve bu olaydan ne şekilde kurtulacağını bilmeyen kişiler için de tabiiki zor olacaktır. büyü bozma yapılırken dikkat edilmesi gereken ince ayrıntılar olacaktır bu ince ayrıntıları gözden kaçırmamalı ve hocamızın takibinde onun söylediklerini devamlı şekilde uygulayarak bu tür durumlardan kurtulmak elbette mümkündür.

Pek çok büyü bozma yöntemleri vardır. Bunlardan bazıları taşıma yöntemi yani bir dua ya da muskayı üzerinde taşımaktır. İçip yıkanmalar yöntemi ise en önemli olan ve yeri farklı olan bir yöntemdir. Yazılan sure, ayet ve hatemler olsun bunların boyasının suda çıkarılıp temiz bir yerde içilmesi ve gusül edilmesi yöntemine dayanır. Okuma yöntemi ise büyülü kişi üzerine çeşitli sure ve ayetleri okuyarak büyünün etkisinden kurtarmaktır.

Bunlar gibi bir çok büyü bozma yöntemi vardır. Kendi gücü ile büyü bozmak, ruhani ile büyü bozma, vücuda yapılan işlemler ile büyü bozma, çeşitli nesnelerle yapılan büyü bozmaları, hacamat ile büyü bozma, tütsü ile büyü bozma bunların başlıcalarıdır. Sizlerde büyü gibi zor bir durumun içinde iseniz mutlaka bizi arayın. Hocamız size büyüden kurtulmanın en etkili yolları ile yardımcı olacaktır.

HİZMETLERİMİZ

1- Kısmet Kapalılığı

2- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

3- Ayrılmış Eşlerin Birleşmesi

4- Gam ve Keder

5- Mekan Koruması

6- İki Kardeşin Geçimsizlik Islahı

7- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

8- Büyü Bozma

9-  Aşk Büyüsü Bozma

10- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

11- Mekan Koruması

12- Gam ve Keder

13- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

14- Aşk Muhabbet,Sevgili Muhabbet

15- Ciddi Düşünen Sevgilinin ve Evli Eşinin Muhabbeti İçin,

16- Nişanlısından Ayrılanlar İnsanlar,

17-Ayrılıp ta Tekrar Birleşmek İsteyenler,

18- Ailesini , Yuvasını Yıkan Kötü Kişilerden Kurtulmak,

19- Evle Alakası Kalmayan Sevdiğini veya Eşini İtaat ettirmek,

20-Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Yapılan,Sihir Büyü İptali, Kara Büyü İptali ,Papaz Büyüsü İptali,

21- Tehlikeli Büyülerden Biri Olan Kaşık Büyüsü İptali,

22-Evini Terk Eden Eşin Gidenin Geri Getirmek,

23-Karı Koca Arasında Soğukluğun Kaldırılması,

24-Aile İçi Huzursuzluk ve Sıkıntının Kalkması ,

25-Bahtı Kapalı İnsanlar İçin Baht Açmak,

26-Müşterisi az Olan, Ticaretle Uğraşanların İşlerinin Düzelmesi için,

27-Alkol Bağımlılarını Kurtarmak İçin,

28-Rızkı Bereketi,

29-Sınavlarda Başarı İçin ,

30-İş Bulmak İçin,

31-Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

32-Vücutta Çıkan Yaraların Tedavisi

33-Alzheimer Tedavisi

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.

Daha anlatamadığımız nice bilgileri bizleri arayarak bilgilere ulaşa bilirsiniz  Allah’a emanet olun Allah yar yardımcınız olsun kula kulluk ettirmesin kul hakkı yiyenlerden eylemesin (AMİN) VEL HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN