20 Yıllık Tecrübe , 3 Tane Medrese Hocasından İlim Tahsili Almış , Türkiye’nin ve Dünyanın bir çok yerinde tanınan bilinen Gerçek Hoca ve din adamı Asaf Hakkı Hoca İstanbul Halkınında Hizmetindedir

Türkiye’nin Medyum Hocası Asaf Hakkı İstanbul ilimiz için de sizler için hizmet vermektedir Herhangi bir manevi sıkıtıyla  karşı karşıya kalmış olan ve İstanbul ilimizde ikamet eden dostlarımız için Manevi Tüm rahatsızlıklar için çareler bulmakta ve 20 yıllık tecrübesini sizlerle paylaşmaktadır. Asaf Hakkı Hoca 3 mederese hocasından dini ilimler dersi almıştır. Konu ne olursa olsun Asaf Hakkı Hoca sayesinde binlerce kişi sorunlarından kurtuldu ayrılıklardan kaybolan eşyalara , büyülerden dış etkenlere kadar her türlü konu için İstanbul Halkına hizmet vermekte olan Hocamıza telefon numaralarından ulaşarak tüm sormak istediklerinizi sorabilir ve merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. İletişim bölümümüzdeki telefon numaralarımızdan kendisine ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en kalabalık şehri olan istanbulda kendini medyum hoca diye tanıtan sahte hocalar bulunmaktadır.İstanbulda yaşayan kardeşlerimiz bu dolandırıcılara aldanmasınlar.

Kötü niyetli insanlar büyü yaptırmak suretiyle sizlere zarar verdirmek isteyebilir. Bu durum sizde manevi rahatsızlıklar yaratabilir.Asaf Hakkı Hoca sizlere uygulanan büyüleri bozarak sizlerin refaha kavuşmanız için çalışmaktadır.

İstanbul ve ilçelerinde medyum hoca arayışlarınızı bu siteden takip edebilirsiniz. İstanbul da yaşayan halkımız için sıkıntı ve dertlerine çare arayanlara sitemizde yer alan medyum hocalarımız yardımcı olacaklardır.

İstanbul da Avcılar dan Esenlere Üsküdar dan Kadıköy e kadar tüm semtlerde hizmet vermektedir.İstanbulun neresinde olursanız olun hocamızı arayabilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun medyum hoca bulmak için irtibat numaralarını almak için sitemizi ziyaret ediniz istanbul ilimizin tüm ilçelerinde ve semtlerinde bulabileceğiniz medyum hoca ve hocalar sizlere yardımcı olacaktır.

HİZMETLERİMİZ

1- Kısmet Kapalılığı

2- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

3- Ayrılmış Eşlerin Birleşmesi

4- Gam ve Keder

5- Mekan Koruması

6- İki Kardeşin Geçimsizlik Islahı

7- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

8- Büyü Bozma

9-  Aşk Büyüsü Bozma

10- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

11- Mekan Koruması

12- Gam ve Keder

13- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

14- Aşk Muhabbet,Sevgili Muhabbet

15- Ciddi Düşünen Sevgilinin ve Evli Eşinin Muhabbeti İçin,

16- Nişanlısından Ayrılanlar İnsanlar,

17-Ayrılıp ta Tekrar Birleşmek İsteyenler,

18- Ailesini , Yuvasını Yıkan Kötü Kişilerden Kurtulmak,

19- Evle Alakası Kalmayan Sevdiğini veya Eşini İtaat ettirmek,

20-Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Yapılan,Sihir Büyü İptali, Kara Büyü İptali ,Papaz Büyüsü İptali,

21- Tehlikeli Büyülerden Biri Olan Kaşık Büyüsü İptali,

22-Evini Terk Eden Eşin Gidenin Geri Getirmek,

23-Karı Koca Arasında Soğukluğun Kaldırılması,

24-Aile İçi Huzursuzluk ve Sıkıntının Kalkması ,

25-Bahtı Kapalı İnsanlar İçin Baht Açmak,

26-Müşterisi az Olan, Ticaretle Uğraşanların İşlerinin Düzelmesi için,

27-Alkol Bağımlılarını Kurtarmak İçin,

28-Rızkı Bereketi,

29-Sınavlarda Başarı İçin ,

30-İş Bulmak İçin,

31-Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

32-Vücutta Çıkan Yaraların Tedavisi

33-Alzheimer Tedavisi

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.

Daha anlatamadığımız nice bilgileri bizleri arayarak bilgilere ulaşa bilirsiniz  Allah’a emanet olun Allah yar yardımcınız olsun kula kulluk ettirmesin kul hakkı yiyenlerden eylemesin (AMİN) VEL HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN