İnsanların en çok yakındığı dertlerinden biri de mutlu bir evlilik yapıp mutlu bir yuva kuramamalarıdır. Bazıları mutsuz evlilikler yaparken bazıları ise hiç evlenememektedir.Evlilik insanın hayatta yaşayabileceği en güzel anlardan biridir.Bir çok insan için mutluluk ve huzur kaynağıdır.Evliliğe insan zamanının çoğunu harcar bu sebepten evlilik insan hayatı için çok önemlidir.

Halk arasında bu durum kısmet kapalılığı olarak da bilinir. Bazı insanlar çeşitli yöntemlerle kısmet açtırma işlemi yaptırmak isterler. İste bu noktada size en çok yardımcı olacak kişi Asaf Hakkı Hoca’dır. Tamamen ilim ışığında ve dualarla size yardımcı olmaya çalışmakta ve dertlerinizden bir an önce kurtulmanızı sağlamaktadır. İster iş ile ilgili kısmet olsun ister evlilik ile ilgili kısmet olsun kısmetiniz kapalı ise kısmetinizi açmak için pek çok formül ve yöntem vardır.

Bunların başında dualar, vefkler, tılsımlar gelmektedir. Ancak bunlar işinin ehli zatların yapması gereken işlerdir. İlk olarak kısmetinizin neden kapalı olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Herhangi bir büyümü var, başınıza musallat var mı? öncelikle bunların temizliğinin yapılması gerekir. Şayet kötü enerjinin etkisi altında kalmış iseniz öncelikle tedavi olunmasını öneririm. Kısmetinizin bir an önce açılması için yapmanız gerekenler olarak sizlere verilecek tavsiyem Yasin-i şerifi o niyet ile 5 vakit namazın arkasından okumaktır. Bu kısmetinizin açılmasına yardımcı olacaktır. Şsyet buna gücünüz yetmeyecek ise sabah namazından sonra ve yatsı namazından sonra okunması da uygun olur.

Şu unutmamalıdır ki Yasin-i Şerif iki tarafı keskin bir kılıçtır. Öncelikle sağlam bir inanç ile yola çıkmak ve duaları gönülden okumak gerekir. Hocamızın size bu yolda tavsiyeleri ve yazacağı dualar ile evvel Allah’ın izni ile kapalı kısmet derdinizden derhal kurtulacaksınız. Bir an önce vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek bütün bu dertlerinizden sağ salim bir şekilde kurtulabilir, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

1- Kısmet Kapalılığı

2- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

3- Ayrılmış Eşlerin Birleşmesi

4- Gam ve Keder

5- Mekan Koruması

6- İki Kardeşin Geçimsizlik Islahı

7- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

8- Büyü Bozma

9-  Aşk Büyüsü Bozma

10- Nişan Atan Kişilerin Birleşmesi

11- Mekan Koruması

12- Gam ve Keder

13- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

14- Aşk Muhabbet,Sevgili Muhabbet

15- Ciddi Düşünen Sevgilinin ve Evli Eşinin Muhabbeti İçin,

16- Nişanlısından Ayrılanlar İnsanlar,

17-Ayrılıp ta Tekrar Birleşmek İsteyenler,

18- Ailesini , Yuvasını Yıkan Kötü Kişilerden Kurtulmak,

19- Evle Alakası Kalmayan Sevdiğini veya Eşini İtaat ettirmek,

20-Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Yapılan,Sihir Büyü İptali, Kara Büyü İptali ,Papaz Büyüsü İptali,

21- Tehlikeli Büyülerden Biri Olan Kaşık Büyüsü İptali,

22-Evini Terk Eden Eşin Gidenin Geri Getirmek,

23-Karı Koca Arasında Soğukluğun Kaldırılması,

24-Aile İçi Huzursuzluk ve Sıkıntının Kalkması ,

25-Bahtı Kapalı İnsanlar İçin Baht Açmak,

26-Müşterisi az Olan, Ticaretle Uğraşanların İşlerinin Düzelmesi için,

27-Alkol Bağımlılarını Kurtarmak İçin,

28-Rızkı Bereketi,

29-Sınavlarda Başarı İçin ,

30-İş Bulmak İçin,

31-Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

32-Vücutta Çıkan Yaraların Tedavisi

33-Alzheimer Tedavisi

Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmak Allah yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.

Daha anlatamadığımız nice bilgileri bizleri arayarak bilgilere ulaşa bilirsiniz  Allah’a emanet olun Allah yar yardımcınız olsun kula kulluk ettirmesin kul hakkı yiyenlerden eylemesin (AMİN) VEL HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN